Etykiety na prezenty świąteczne do druku

Przed nami pakowanie prezentów. Dla jednych wielki problem z docinaniem wszystkiego co do milimetra, krzywo zagiętymi rogami papieru do pakowania, wiecznie uciekającą końcówką taśmy klejącej,  a dla innych… sposób na relaks przy świątecznej muzyce. Przyznam szczerze, że więcej frajdy sprawia mi samo wybieranie i kupowanie prezentów, niż ich pakowanie, ale zawsze staram się urozmaicać to czymś od siebie, dlatego dzielę się moim pomysłem na etykiety na prezenty świąteczne. Pobierz, wydrukuj, uzupełnij i zobacz minę osób, które będą rozpakowywać prezent!

Pakowanie prezentów

Jak idą przygotowania do Świąt? Dzielnie realizuję przedświąteczną listę zadań i wszystkie prezenty mam kupione! Jak dobrze, że są zakupy przez Internet… Na razie podarunki dzielnie leżą i czekają na odpowiedni moment, bo jak już wspomniałam, pakowanie prezentów nie jest moim ulubionym przedświątecznym zajęciem. Nigdy nie wyjdzie tak jak bym chciała i sobie to wyobrażam, chociaż rezygnuję z toreb na rzecz papieru, wstążek i kokardek, mam takie piękne wyobrażenie, a wychodzi… jak zawsze. Dlatego już jakiś czas temu wymyśliłam specjalne, zabawne etykiety na prezenty. Pobierz plik i dla lepszego efektu uzupełnij u góry imieniem osoby obdarowywanej. Uwaga! To nie są zwyczajne bileciki tylko mini listy od samego Świętego Mikołaja! Chociaż w moim rejonie 24 grudnia witamy Gwiazdora to przygotowałam mikołajową wersję etykiet. Do nas Mikołaj przychodzi 6 grudnia i zostawia prezenty w butach, co dla niektórych może się wydawać dziwne (już słyszałam, że prezenty przynoszą Gwiazdki, jacyś Dziadkowie i inni).

etykiety na prezenty bileciki Rozdomowiona

Jak przymocować etykiety na prezenty?

Etykiety na prezenty świąteczne przygotowane są na jednej kartce A4. Dla lepszego efektu, skorzystaj z kilku porad:

  • wybierz biały papier, najlepiej sztywniejszy od standardowej kartki;
  • w ustawieniach drukarki wybierz najwyższą jakość druku;
  • przecinając etykiety świąteczne korzystaj z jednego, długiego i precyzyjnego ruchu nożyczkami (tego nie lubię najbardziej!).

Dzięki temu, bileciki świąteczne będą wyglądały o wiele lepiej. Jak je przyczepić do prezentu? Zrób dziurkę u góry etykiety, korzystając z igły. Przebij kartkę i poruszaj kolistymi ruchami tak długo, aż średnica otworu będzie idealna, aby przełożyć wstążkę czy sznurek. Enjoy!

POBIERZ ETYKIETY

Podoba Ci się? Podaj dalej!

designed by Rozdomowiona & Freepik

Rozdomowiona Joanna Brzykcy

Asia Brzykcy

Z wykształcenia dziennikarka, na co dzień redaktorka i specjalistka od content marketingu. Dom to moje główne centrum dowodzenia. To tu pracuję, piszę, gotuję i tworzę obrazy z chrobotka reniferowego. Spełniam też kreatywne aranżacyjne pomysły. Wciąż szukam sposobów na to, jak efektywniej zaplanować przestrzeń i zorganizować życie domowe. Dom to też moja przytulna oaza bezpieczeństwa, w której lubię z kubkiem kawy obejrzeć dobry serial oraz karmić moich bliskich. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian, uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie, obserwując mieszkańców i zbierając inspiracje wnętrzarskie.

5 Responses

  1. Super ?? uwielbiam takie pomysły! Wydaje mi się, że 6 grudzień, czyli kiedy biskup św. Mikołaj wręcza dzieciom prezenty pod poduszkę to ogólnopolski zwyczaj. Od regionu zależy, kto przynosi prezenty pod choinekę. Jest, jak u Ciepiela Gwiazdor, jest Gwiazdka, a w Krakowie przynosi Aniołek :) ot, tak jakoś różnie:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pssst! Jeszcze więcej przepisów, pomysłów na dania oraz ich urozmaicenia znajdziesz w e-booku „Dobre, bo domowe”. Sprawdź!