Etykiety na prezenty świąteczne do druku

Etykiety na prezenty świąteczne do druku

Przed nami pakowanie prezentów. Dla jednych wielki problem z docinaniem wszystkiego co do milimetra, krzywo zagiętymi rogami papieru do pakowania, wiecznie uciekającą końcówką taśmy klejącej,  a dla innych… sposób na relaks przy świątecznej muzyce. Przyznam szczerze, że więcej frajdy sprawia mi samo wybieranie i kupowanie prezentów, niż ich pakowanie, ale zawsze staram się urozmaicać to czymś od siebie, dlatego dzielę się moim pomysłem na etykiety na prezenty świąteczne. Pobierz, wydrukuj, uzupełnij i zobacz minę osób, które będą rozpakowywać prezent!

Pakowanie prezentów

Jak idą przygotowania do Świąt? Dzielnie realizuję przedświąteczną listę zadań i wszystkie prezenty mam kupione! Jak dobrze, że są zakupy przez Internet… Na razie podarunki dzielnie leżą i czekają na odpowiedni moment, bo jak już wspomniałam, pakowanie prezentów nie jest moim ulubionym przedświątecznym zajęciem. Nigdy nie wyjdzie tak jak bym chciała i sobie to wyobrażam, chociaż rezygnuję z toreb na rzecz papieru, wstążek i kokardek, mam takie piękne wyobrażenie, a wychodzi… jak zawsze. Dlatego już jakiś czas temu wymyśliłam specjalne, zabawne etykiety na prezenty. Pobierz plik i dla lepszego efektu uzupełnij u góry imieniem osoby obdarowywanej. Uwaga! To nie są zwyczajne bileciki tylko mini listy od samego Świętego Mikołaja! Chociaż w moim rejonie 24 grudnia witamy Gwiazdora to przygotowałam mikołajową wersję etykiet. Do nas Mikołaj przychodzi 6 grudnia i zostawia prezenty w butach, co dla niektórych może się wydawać dziwne (już słyszałam, że prezenty przynoszą Gwiazdki, jacyś Dziadkowie i inni).

etykiety na prezenty bileciki Rozdomowiona

Jak przymocować etykiety na prezenty?

Etykiety na prezenty świąteczne przygotowane są na jednej kartce A4. Dla lepszego efektu, skorzystaj z kilku porad:

 • wybierz biały papier, najlepiej sztywniejszy od standardowej kartki;
 • w ustawieniach drukarki wybierz najwyższą jakość druku;
 • przecinając etykiety świąteczne korzystaj z jednego, długiego i precyzyjnego ruchu nożyczkami (tego nie lubię najbardziej!).

Dzięki temu, bileciki świąteczne będą wyglądały o wiele lepiej. Jak je przyczepić do prezentu? Zrób dziurkę u góry etykiety, korzystając z igły. Przebij kartkę i poruszaj kolistymi ruchami tak długo, aż średnica otworu będzie idealna, aby przełożyć wstążkę czy sznurek. Enjoy!

POBIERZ ETYKIETY

Podoba Ci się? Podaj dalej!

designed by Rozdomowiona & Freepik

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Dom to moje główne centrum dowodzenia! Tutaj pracuję w content marketingu, tworzę obrazy z chrobotka reniferowego, gotuję, oglądam seriale oraz spełniam kreatywne aranżacyjne pomysły. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie i obserwując mieszkańców. Skąd pomysł na Rozdomowioną? Gdy miałam 18 lat zamieszkałam sama i od tamtej pory wyrobiłam sobie wiele organizacyjnych nawyków. Mam nadzieję, że je wykorzystasz, aby przyjemniej i sprawniej dbać o dom!

 1. Asia NaSwoim
  2017-12-12

  Jakie śmiechowe! :D Zainspirowałaś mnie! :)

  Odpowiedz
  1. Rozdomowiona
   2017-12-12

   Świetnie, cieszę się :)

   Odpowiedz
 2. Monika Dudzik
  2017-12-14

  Świetne etykiety! Odrobina humoru sprawdzi się w każdej sytuacji;)

  Odpowiedz
 3. Kinga Sterczewska
  2017-12-14

  Super pomysł! Pięknie to wygląda ?

  Odpowiedz
 4. follow creativity now
  2017-12-14

  Super ?? uwielbiam takie pomysły! Wydaje mi się, że 6 grudzień, czyli kiedy biskup św. Mikołaj wręcza dzieciom prezenty pod poduszkę to ogólnopolski zwyczaj. Od regionu zależy, kto przynosi prezenty pod choinekę. Jest, jak u Ciepiela Gwiazdor, jest Gwiazdka, a w Krakowie przynosi Aniołek :) ot, tak jakoś różnie:D

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top