Jak ułatwić sobie sprzątanie?

Sprzęt do sprzątania domu to ważna rzecz. Niestety trzeba pogodzić się z tym, że chcąc naprawdę porządnie posprzątać dom potrzebne jest kilka urządzeń. O ile w dużym domu przechowywanie ich nie sprawia problemu, to w niewielkim mieszkaniu szczotki, mopy, odkurzacz, myjki do okien i ścierki zajmują sporo miejsca. Do tego dochodzi przestrzeń na środki czystości.

Odkurzacze, mopy i inne

Ciekawym wyjściem z sytuacji są urządzenia wielofunkcyjne w tym mopy elektryczne. Odkurzacze wielofunkcyjne oprócz działania zwykłego odkurzacza mogą zastąpić mop, ścierkę i szczotkę. Czyszczą różnego rodzaju powierzchnie, niektóre z nich posiadają funkcję prania dywanów i wykładzin. Wbrew pozorom nie są bardzo drogie biorąc pod uwagę, że mogą zastąpić kilka tradycyjnych urządzeń.

Gdzie kupić mopy elektryczne?

Firma BISSELL pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Powstała około 200 lat temu, a pierwszymi jej urządzeniami były specjalne odkurzacze do warsztatów. Obecnie specjalizuje w sprzęcie do sprzątania zarówno tym do domowego użytku jak i dla profesjonalnych firm sprzątających. W ofercie sklep.bissell.pl można znaleźć odkurzacze klasyczne, odkurzacze wielofunkcyjne, mopy elektryczne, mopy parowe, odkurzacze pionowe, myjki parowe, specjalne odkurzacze do sierści o oczyszczacze powietrza. Sklep.bissell.pl oferuje także części zamienne i dodatkowe akcesoria do swoich urządzeń sprzątających. Kupując mopy elektryczne i inne urządzenie w sklep.bissell.pl mamy gwarancję zakupu prosto od producenta, a więc po najniższej możliwej cenie. Firma zapewnia gwarancję, a także serwis pogwarancyjny dla swoich klientów na preferencyjnych zasadach.

Jak działają mopy elektryczne?

Doskonałymi rozwiązaniami są BISSELL SpinWave z sklep.bissell.pl – nowoczesny mop elektryczny lub BISSELL Power Fresh Steam Slim – wielofunkcyjny mop parowy typu 3 w 1. Urządzenia parowe nie wymagają żadnych chemicznych środków czystości. Wykorzystują doskonałe właściwości czyszczące gorącej pary wodnej pod odpowiednim ciśnieniem. Takie mopy elektryczne czyszczą różnego rodzaju powierzchnie. W tym celu zaopatrzone są w wymienne końcówki o różnej twardości, które dadzą sobie radę z posprzątaniem wykładzin, parkietów i desek, a także terakoty i płytek ceramicznych. Jedynym kosztem ich eksploatacji jest energia elektryczna.

Nie zajmują wiele miejsca w domu, są proste i lekkie w użyciu, a także całkowicie bezpieczne. Mopy elektryczne wykorzystujące parę wodną można polecić osobom z alergią, a także wszystkim, którzy starają się ograniczyć ilość szkodliwej chemii w środowisku.

Art. sponsorowany, źródło zdjęcia głównego: bissell.pl

Rozdomowiona Joanna Brzykcy

Asia Brzykcy

Z wykształcenia dziennikarka, na co dzień redaktorka i specjalistka od content marketingu. Dom to moje główne centrum dowodzenia. To tu pracuję, piszę, gotuję i tworzę obrazy z chrobotka reniferowego. Spełniam też kreatywne aranżacyjne pomysły. Wciąż szukam sposobów na to, jak efektywniej zaplanować przestrzeń i zorganizować życie domowe. Dom to też moja przytulna oaza bezpieczeństwa, w której lubię z kubkiem kawy obejrzeć dobry serial oraz karmić moich bliskich. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian, uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie, obserwując mieszkańców i zbierając inspiracje wnętrzarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pssst! Jeszcze więcej przepisów, pomysłów na dania oraz ich urozmaicenia znajdziesz w e-booku „Dobre, bo domowe”. Sprawdź!