Nowoczesne gniazdka elektryczne – jakie nowości są obecnie dostępne?

Osprzęt elektroinstalacyjny przestał spełniać jedynie funkcjonalną rolę. Szeroki asortyment produktów powoduje, że gniazdka i łączniki elektryczne stanowią dziś ważny element aranżacji wnętrza. Sprawiają, że jest elegancka i dopięta na ostatni guzik. Podkreślają jej charakter i powodują, że przestrzeń jest jeszcze bardziej komfortowa w użytkowaniu. Jakie nowości niedawno pojawiły się na rynku?

Łączniki dotykowe Simon 54 Touch – eleganckie i komfortowe w użytkowaniu

Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania marki Simon. Polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego jest ceniony przede wszystkim za wysoką jakość produktów oraz ich ciekawą estetykę. Nowością w asortymencie marki są nowoczesne łączniki dotykowe Simon 54 Touch. Co je wyróżnia? Przede wszystkim bardzo elegancka forma. Pod gładką taflą szkła znajdują się elektroniczne sterowniki, które zastępują klasyczne klawisze. Łączniki Simon 54 Touch są dostępne w stonowanych odcieniach bieli, szarości i czerni, więc łatwo można dopasować je do wystroju wnętrza. Zróżnicowanie modeli daje dużą możliwość eleganckiego połączenia łącznika i gniazdka. Produkty doskonale sprawdzą się w modernistycznych i industrialnych przestrzeniach, chociaż oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć je do tradycyjnych aranżacji.

Inteligentny osprzęt elektroinstalacyjny sterowany smartfonem – Simon GO

Fani nowoczesnych technologii nie przejdą z kolei obojętnie obok osprzętu elektroinstalacyjnego Simon 54 GO. Szeroka gama sterowników przyciskowych może być kontrolowana za pomocą smartfona czy innego urządzenia mobilnego z aplikacją mobilną wBox dostępną na Android, iOS oraz Windows. Aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie dają rozwiązania Simon 54 GO, potrzebny jest jedynie dostęp do sieci Wi-Fi. W ten sposób można zarządzać światłem, roletami i innymi urządzeniami w domu czy w biurze z dowolnego miejsca na świecie. Dostępna jest także praktyczna funkcja tworzenia harmonogramów. Produkty Simon 54 GO dają ponadto możliwość kontrolowania głosowego za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant oraz standardowego – przy użyciu przycisku sterownika.

Simon Aquaclick – dla domu i dla przestrzeni produkcyjnej

Wśród nowości polskiej marki znalazły się gniazdka i łączniki Simon Aquaclick. Produkty zapewniają zupełnie inne spojrzenie na hermetyczny osprzęt elektroinstalacyjny o klasie szczelności IP44. Cechują się piękną, elegancką formą oraz stonowaną kolorystyką w odcieniach bieli, czerni i szarości. W serii znalazły się zarówno łączniki, jak i gniazda Simon Aquaclick z osłoną bryzgoszczelną, która przy maksymalnym odchyleniu blokuje się, zapewniając wygodę użytkowania. Zaletą rozwiązań jest ponadto szybki i łatwy montaż. Produkty doskonale sprawdzą się w przestrzeni użytkowej – halach produkcyjnych i magazynowych, a także w przydomowych warsztatach czy garażach.

Wszystkie powyższe modele gniazdek dostępne są na osprzet-sklep.pl

Art. sponsorowany

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Piszę odkąd pamiętam. Na co dzień prowadzę firmę, w której zajmuję się treściami marketingowymi. Uwielbiam spędzać czas w domu, z kubkiem kawy i ulubionym serialem. Zamieszkałam sama w wieku 18 lat i od tamtego momentu wypracowałam sobie wiele nawyków, które pozwalają na proste i przyjemne prowadzenie domu. I dlatego powstała Rozdomowiona! W ramach relaksu zajmuję się też rękodziełem - tworzę obrazy z mchu, które możesz zobaczyć w moim sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top