Nowoczesne gniazdka elektryczne – jakie nowości są obecnie dostępne?

Osprzęt elektroinstalacyjny przestał spełniać jedynie funkcjonalną rolę. Szeroki asortyment produktów powoduje, że gniazdka i łączniki elektryczne stanowią dziś ważny element aranżacji wnętrza. Sprawiają, że jest elegancka i dopięta na ostatni guzik. Podkreślają jej charakter i powodują, że przestrzeń jest jeszcze bardziej komfortowa w użytkowaniu. Jakie nowości niedawno pojawiły się na rynku?

Łączniki dotykowe Simon 54 Touch – eleganckie i komfortowe w użytkowaniu

Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania marki Simon. Polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego jest ceniony przede wszystkim za wysoką jakość produktów oraz ich ciekawą estetykę. Nowością w asortymencie marki są nowoczesne łączniki dotykowe Simon 54 Touch. Co je wyróżnia? Przede wszystkim bardzo elegancka forma. Pod gładką taflą szkła znajdują się elektroniczne sterowniki, które zastępują klasyczne klawisze. Łączniki Simon 54 Touch są dostępne w stonowanych odcieniach bieli, szarości i czerni, więc łatwo można dopasować je do wystroju wnętrza. Zróżnicowanie modeli daje dużą możliwość eleganckiego połączenia łącznika i gniazdka. Produkty doskonale sprawdzą się w modernistycznych i industrialnych przestrzeniach, chociaż oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć je do tradycyjnych aranżacji.

Inteligentny osprzęt elektroinstalacyjny sterowany smartfonem – Simon GO

Fani nowoczesnych technologii nie przejdą z kolei obojętnie obok osprzętu elektroinstalacyjnego Simon 54 GO. Szeroka gama sterowników przyciskowych może być kontrolowana za pomocą smartfona czy innego urządzenia mobilnego z aplikacją mobilną wBox dostępną na Android, iOS oraz Windows. Aby móc w pełni korzystać z możliwości, jakie dają rozwiązania Simon 54 GO, potrzebny jest jedynie dostęp do sieci Wi-Fi. W ten sposób można zarządzać światłem, roletami i innymi urządzeniami w domu czy w biurze z dowolnego miejsca na świecie. Dostępna jest także praktyczna funkcja tworzenia harmonogramów. Produkty Simon 54 GO dają ponadto możliwość kontrolowania głosowego za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant oraz standardowego – przy użyciu przycisku sterownika.

Simon Aquaclick – dla domu i dla przestrzeni produkcyjnej

Wśród nowości polskiej marki znalazły się gniazdka i łączniki Simon Aquaclick. Produkty zapewniają zupełnie inne spojrzenie na hermetyczny osprzęt elektroinstalacyjny o klasie szczelności IP44. Cechują się piękną, elegancką formą oraz stonowaną kolorystyką w odcieniach bieli, czerni i szarości. W serii znalazły się zarówno łączniki, jak i gniazda Simon Aquaclick z osłoną bryzgoszczelną, która przy maksymalnym odchyleniu blokuje się, zapewniając wygodę użytkowania. Zaletą rozwiązań jest ponadto szybki i łatwy montaż. Produkty doskonale sprawdzą się w przestrzeni użytkowej – halach produkcyjnych i magazynowych, a także w przydomowych warsztatach czy garażach.

Wszystkie powyższe modele gniazdek dostępne są na osprzet-sklep.pl

Art. sponsorowany

Rozdomowiona Joanna Brzykcy

Asia Brzykcy

Z wykształcenia dziennikarka, na co dzień redaktorka i specjalistka od content marketingu. Dom to moje główne centrum dowodzenia. To tu pracuję, piszę, gotuję i tworzę obrazy z chrobotka reniferowego. Spełniam też kreatywne aranżacyjne pomysły. Wciąż szukam sposobów na to, jak efektywniej zaplanować przestrzeń i zorganizować życie domowe. Dom to też moja przytulna oaza bezpieczeństwa, w której lubię z kubkiem kawy obejrzeć dobry serial oraz karmić moich bliskich. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian, uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie, obserwując mieszkańców i zbierając inspiracje wnętrzarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pssst! Jeszcze więcej przepisów, pomysłów na dania oraz ich urozmaicenia znajdziesz w e-booku „Dobre, bo domowe”. Sprawdź!