Starannie wykonane umywalki blatowe, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach

Wysokiej jakości umywalki blatowe to propozycja, która będzie bardzo dobrze prezentować się w nowoczesnych łazienkach łączących w sobie elegancję i oryginalny design. Dzięki temu, że są one częściowo wpuszczane w blat, wyglądają minimalistycznie i jednocześnie zapewniają domownikom wysoki komfort dbania o codzienną higienę. Warto przy tym wspomnieć, że w ofertach producentów można znaleźć duży wybór godnych uwagi modeli, które okażą się inwestycją na długie lata użytkowania. Licznymi ciekawymi propozycjami wyróżnia się między innymi marka Laufen, która oferuje umywalki blatowe cechujące się ponadczasowym designem i precyzyjnym wykończeniem.

Nowoczesne umywalki blatowe z kolekcji INO – w jakich łazienkach sprawdzą się najlepiej?

Umywalki z nowoczesnej kolekcji INO zachwycają prostymi kształtami przypominającymi klasyczne modele i jednocześnie wyjątkową lekkością, która wynika z niezwykle cienkich ścianek. Estetyczne, proste linie umywalek blatowych w połączeniu z zastosowaniem innowacyjnego materiału Saphirkeramik pozwoliły na uzyskanie minimalistycznego stylu przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności. Warto wspomnieć, że Saphirkeramik to materiał, który pozwala na uzyskanie wyrobów ceramicznych o bardzo cienkich ściankach, mniejszej wadze i jednocześnie dużej wytrzymałości. Dzięki temu umywalki blatowe INO prezentują się nowocześnie i są ponadto łatwe w transporcie oraz montażu ze względu na niewielką wagę. Ponadto występują w dwóch rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ich do mniejszych i większych łazienek, a inwestorzy mogą dodatkowo zdecydować się na modele z powłoką Laufen Clean Coat, która uszlachetnia powierzchnię ceramiki i utrudnia osadzanie się zabrudzeń.

Umywalka blatowa VAL, która zachwyca funkcjonalnością

Proponowana przez markę Laufen kolekcja VAL wyróżnia się zastosowaniem prostych linii i wyjątkowej drobnej struktury na półce odstawczej, która zapobiega przemieszczaniu się postawionych na niej kosmetyków czy akcesoriów. Warto zauważyć, że umywalki VAL również wykonano z innowacyjnego materiału Saphirkeramik, dzięki czemu zachwycają one cienkimi ściankami i oryginalnym designem. Charakterystyczny kształt umywalki blatowej z większą półką odstawczą zapewnia domownikom wygodne dbanie o codzienną higienę i możliwość komfortowego korzystania z kosmetyków czy akcesoriów, które zawsze możemy mieć w zasięgu ręki. Co więcej, inwestorzy mogą również zdecydować się na umywalkę z powłoką Laufen Clean Coat, która ułatwia utrzymanie poszczególnych wyrobów w czystości i jednocześnie pozwala zmniejszyć zużycie środków czyszczących.

Idealne rozwiązania do łazienek prywatnych i publicznych, czyli umywalki blatowe Laufen PRO

Na szczególną uwagę zasługują również umywalki blatowe z kolekcji Laufen PRO, które powstały z myślą zarówno o łazienkach prywatnych, jak i publicznych. Inwestorzy mogą zdecydować się na modele o prostokątnym lub owalnym kształcie, co znacznie ułatwia dopasowanie umywalki do stylu, w jakim utrzymana jest cała łazienka. Każda umywalka posiada również miejsce na baterię, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń na blacie, a także wykorzystać tego typu półkę na różne niewielkie kosmetyki czy akcesoria. Warto zauważyć, że umywalki z kolekcji Laufen PRO są wykonane z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, a inwestorzy mogą również zdecydować się na modele z dodatkową powłoką Laufen Clean Coat tak jak w przypadku wcześniej opisywanych modeli umywalek.

Art. sponsorowany

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Piszę odkąd pamiętam. Na co dzień prowadzę firmę, w której zajmuję się treściami marketingowymi. Uwielbiam spędzać czas w domu, z kubkiem kawy i ulubionym serialem. Zamieszkałam sama w wieku 18 lat i od tamtego momentu wypracowałam sobie wiele nawyków, które pozwalają na proste i przyjemne prowadzenie domu. I dlatego powstała Rozdomowiona! W ramach relaksu zajmuję się też rękodziełem - tworzę obrazy z mchu, które możesz zobaczyć w moim sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top