Zestawy Lego na licencji popularnych gier wideo

Zestawy Lego na licencji popularnych gier wideo

Lego to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek na całym świecie. Jej klocki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Od niedawna firma ta zaczęła łączyć siły z czołowymi producentami gier wideo, co skutkuje pojawieniem się na rynku coraz większej liczby klocków Lego opartych na popularnych tytułach z tego gatunku.

Lego Sonic

Seria gier wykreowana przez Japońskie studio Sega doczekało się już wielu gorszych i lepszych kontynuacji oraz ekranizacji. Pomimo swojego debiutu ponad 30 lat temu niebieski jeż nie wychodzi z mody i ciągle posiada liczne grono fanów nieoparte jedynie na sentymencie. Duńska firma wykorzystała popularność marki, tworząc ciekawy zestaw Sonic the Hedgehog – Green Hill Zone. 

Dzięki niemu miłośnicy maskotki Segi mogą oddać hołd ikonie popkultury i odwzorować rozgrywkę z klasycznej gry. Zestaw daje możliwość konstruowania prawdziwych detali z legendarnego poziomu Green Hill Zone, takich jak pętla, pierścienie, palma, pojazd doktora Eggmana, czy sprężyna do wykonywania specjalnych skoków. W zestawie znajdują się także minifigurki Sonica, doktora Eggmana, Crabmeata i Moto Buga, a podczas zabawy gracze mogą zbierać szmaragdy Chaosu. To doskonały prezent dla fanów niebieskiego jeża.

zabawa klockami lego
Źródło: Adobe Stock, dostarczone przez taniaksiazka.pl

Lego Super Mario

Każdy zna wąsatego hydraulika Mario. Lego dzięki współpracy z Nintendo stworzyło naprawdę wiele interesujących i często interaktywnych zestawów z tej serii. Oczywiście dominują liczne kolekcje nawiązujące do poziomów z Super Mario, takich jak lodowa kraina, czy zamek Bowsera. Można zbudować również samego Bowsera w 32 cm wersji lub zamek wiecznie dającej się przez niego łapać księżniczki Peach. 

Z pewnością nie jest to tylko zakup dla dzieci, ponieważ ta kultowa seria Nintendo ma już prawie 40 lat, a co za tym idzie, posiada wielkie grono oddanych fanów, którzy pamiętają czasy 16-bitowych konsol.

Lego Minecraft

Gra wydana przez szwedzkie studio Mojang w 2011 roku to bez wątpienia fenomen. W Minecrafta gra się do dziś, a ilość modów i nowych wariacji tworzonych na tej licencji może przyprawiać o bóle głowy. Minecraft zawsze był kojarzony z Lego ze względu na swoją kluczową mechanikę w pełni edytowalnego świata stworzonego z sześcianów. Dlatego stworzona oferta klocków Lego Minecraft nie powinna nikogo dziwić. 

Fani mogą teraz obudzić swoją kreatywność poza wirtualnym światem, budując znane biomy i tworząc znane postacie takie jak, creeper, szkielet, zombie, czy Steve.

Art. sponsorowany, przygotowany przez partnera taniaksiazka.pl

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Dom to moje główne centrum dowodzenia! Tutaj pracuję w content marketingu, tworzę obrazy z chrobotka reniferowego, gotuję, oglądam seriale oraz spełniam kreatywne aranżacyjne pomysły. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie i obserwując mieszkańców. Skąd pomysł na Rozdomowioną? Gdy miałam 18 lat zamieszkałam sama i od tamtej pory wyrobiłam sobie wiele organizacyjnych nawyków. Mam nadzieję, że je wykorzystasz, aby przyjemniej i sprawniej dbać o dom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top