Nie musisz być celebrytą, aby Cię hejtowali [podcast]

Czasem wystarczy tylko jeden komentarz, żeby wywołać burzę w sieci. To niesamowite. Idzie jak lawina. I właśnie dlatego nie musisz wcale być celebrytą czy osobą publiczną, żebyś mógł poczytać ciekawe komentarze na swój temat. Dokładnie tak samo jest ze mną, dlatego dziś, specjalnie dla Was, pierwszy odcinek mojego podcastu.

Podcast Rozdomowionej – odcinek 1

No i stało się. Usiadłam z mikrofonem, coś tam pogadałam i wyszło ponad 13 minut do odsłuchania. Jeśli Wam się podoba, obserwujcie mój kanał i puśćcie go w świat :)

Wybaczcie, jeśli nie dacie rady posłuchać tego do końca, naprawdę się starałam. I obiecuję, że następnym razem będzie lepiej.

Z tego podcastu dowiecie się:

  • co ciekawego wyczytałam na temat hejtu w sieci,
  • jak inni komentują moje działania w sieci,
  • czemu jestem niewolnicą domu (serio!)
Rozdomowiona Joanna Brzykcy

Asia Brzykcy

Z wykształcenia dziennikarka, na co dzień redaktorka i specjalistka od content marketingu. Dom to moje główne centrum dowodzenia. To tu pracuję, piszę, gotuję i tworzę obrazy z chrobotka reniferowego. Spełniam też kreatywne aranżacyjne pomysły. Wciąż szukam sposobów na to, jak efektywniej zaplanować przestrzeń i zorganizować życie domowe. Dom to też moja przytulna oaza bezpieczeństwa, w której lubię z kubkiem kawy obejrzeć dobry serial oraz karmić moich bliskich. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian, uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie, obserwując mieszkańców i zbierając inspiracje wnętrzarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pssst! Jeszcze więcej przepisów, pomysłów na dania oraz ich urozmaicenia znajdziesz w e-booku „Dobre, bo domowe”. Sprawdź!