Nie musisz być celebrytą, aby Cię hejtowali [podcast]

Nie musisz być celebrytą, aby hejtowali Cię w sieci podcast

Czasem wystarczy tylko jeden komentarz, żeby wywołać burzę w sieci. To niesamowite. Idzie jak lawina. I właśnie dlatego nie musisz wcale być celebrytą czy osobą publiczną, żebyś mógł poczytać ciekawe komentarze na swój temat. Dokładnie tak samo jest ze mną, dlatego dziś, specjalnie dla Was, pierwszy odcinek mojego podcastu.

Podcast Rozdomowionej – odcinek 1

No i stało się. Usiadłam z mikrofonem, coś tam pogadałam i wyszło ponad 13 minut do odsłuchania. Jeśli Wam się podoba, obserwujcie mój kanał i puśćcie go w świat :)

Wybaczcie, jeśli nie dacie rady posłuchać tego do końca, naprawdę się starałam. I obiecuję, że następnym razem będzie lepiej.

Z tego podcastu dowiecie się:

  • co ciekawego wyczytałam na temat hejtu w sieci,
  • jak inni komentują moje działania w sieci,
  • czemu jestem niewolnicą domu (serio!)
Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Piszę odkąd pamiętam. Na co dzień prowadzę firmę, w której zajmuję się treściami marketingowymi. Uwielbiam spędzać czas w domu, z kubkiem kawy i ulubionym serialem. Zamieszkałam sama w wieku 18 lat i od tamtego momentu wypracowałam sobie wiele nawyków, które pozwalają na proste i przyjemne prowadzenie domu. I dlatego powstała Rozdomowiona! W ramach relaksu zajmuję się też rękodziełem - tworzę obrazy z mchu, które możesz zobaczyć w moim sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top