Nie musisz być celebrytą, aby Cię hejtowali [podcast]

Nie musisz być celebrytą, aby hejtowali Cię w sieci podcast

Czasem wystarczy tylko jeden komentarz, żeby wywołać burzę w sieci. To niesamowite. Idzie jak lawina. I właśnie dlatego nie musisz wcale być celebrytą czy osobą publiczną, żebyś mógł poczytać ciekawe komentarze na swój temat. Dokładnie tak samo jest ze mną, dlatego dziś, specjalnie dla Was, pierwszy odcinek mojego podcastu.

Podcast Rozdomowionej – odcinek 1

No i stało się. Usiadłam z mikrofonem, coś tam pogadałam i wyszło ponad 13 minut do odsłuchania. Jeśli Wam się podoba, obserwujcie mój kanał i puśćcie go w świat :)

Wybaczcie, jeśli nie dacie rady posłuchać tego do końca, naprawdę się starałam. I obiecuję, że następnym razem będzie lepiej.

Z tego podcastu dowiecie się:

  • co ciekawego wyczytałam na temat hejtu w sieci,
  • jak inni komentują moje działania w sieci,
  • czemu jestem niewolnicą domu (serio!)
Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Dom to moje główne centrum dowodzenia! Tutaj pracuję w content marketingu, tworzę obrazy z chrobotka reniferowego, gotuję, oglądam seriale oraz spełniam kreatywne aranżacyjne pomysły. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie i obserwując mieszkańców. Skąd pomysł na Rozdomowioną? Gdy miałam 18 lat zamieszkałam sama i od tamtej pory wyrobiłam sobie wiele organizacyjnych nawyków. Mam nadzieję, że je wykorzystasz, aby przyjemniej i sprawniej dbać o dom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top