Czy warto kupić oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, którego obecność staje się standardem w naszych domach. Warto się w niego zaopatrzyć, szczególnie jeśli mieszkamy na terenach narażonych na występowanie zanieczyszczeń powietrza. Coraz częściej usłyszeć można o oczyszczaczach powietrza. Co je wyróżnia i czy warto kupić oczyszczacz do domu?

Źródło: Sharp

Co daje oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacze powietrza to nowoczesne urządzenia, których zadaniem jest zadbać o to, aby czystość powietrza w naszych wnętrzach była optymalna. Sprzęty te nie tylko neutralizują smog i szkodliwe gazy, ale także zapewniają wydajne oczyszczanie pomieszczeń, chociażby z roztocza kurzu domowego, pochłaniają również nieprzyjemne zapachy. Nietrudno też znaleźć dziś urządzenia oferujące dodatkowo jonizację powietrza oraz lub funkcję nawilżania powietrza.

Na rynku oczyszczaczy powietrza znajduje się wiele różnych modeli. Na tle wielu ofert wyróżnia się jednak propozycja oczyszczaczy powietrza SHARP.

Oczyszczacze SHARP – czym się wyróżniają?

Oczyszczacze powietrza SHARP to sprzęty, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Czym wyróżniają się modele tego producenta? Są to stosunkowo kompaktowe sprzęty, które oferują wysoką skuteczność i wydajność oczyszczania. Jednakże każdy z modeli SHARP to oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji. Zastosowana w sprzętach SHARP technologia plasmacluster należy do jeden z najnowocześniejszych na świecie. 

Jonizacja plazmowa to jednak nie wszystko! Za oczyszczaczami SHARP przemawiają także takie aspekty jak długa żywotność filtrów, skuteczny czujnik kurzu, dopracowany, kilku-stopniowy system filtracji (filtry węglowe, filtry HEPA) oraz niskie zużycie energii. Każdy model jest także wyposażony we wbudowany higrostat, czujnik światła, czujnik wymiany filtra czy też intuicyjny panel sterujący. 

Oczyszczacze SHARP to po prostu sprytne urządzenia, które są niewielkie, wydajne i proste w obsłudze! Jeśli poszukujesz oczyszczacza powietrza najwyższej klasy, wyposażonego w najwydajniejszy generator jonów, to warto zwrócić uwagę na ofertę właśnie tej marki. 

Z oczyszczaczami SHARP osiągnięcie zdrowego powietrza, bez smogu, roztoczy kurzu domowego i nieprzyjemnych zapachów, będzie prostsze niż kiedykolwiek!

Które oczyszczacze SHARP sprawdzą się w domu?

Który oczyszczacz powietrza SHARP sprawdzi się w domu jednorodzinnym lub mieszkaniu? Do mniejszych pomieszczeń (np. sypialni) sprawdzić może się kompaktowy oczyszczacz powietrza Sharp UA-PN1E-W. Urządzenie to oferuje takie udogodnienia jak, chociażby najmocniejszy generator jonów plasmacluster, wskaźnik zanieczyszczenia powietrza oraz niską głośność pracy w trybie automatycznym (do 48 dB).

Do nieco większych pomieszczeń sprawi się stylowy model Sharp UA-HG30E-B. Jest to wydajny nawilżacz ewaporacyjny dedykowany do pomieszczeń o wielkości do 21 m2. Oferuje on przepływ powietrza (m³/h). Jest to również oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania, pozwala zatem nie tylko usunąć z otoczenia szkodliwe cząstki, ale także podnieść wilgotność powietrza, tym samym jeszcze bardziej poprawiając poziom życia domowników.

Do oczyszczania powietrza w dużych pomieszczeniach potrzebny będzie mocniejszy sprzęt. Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KCP100E-W z technologią plasmacluster ion to urządzenie wyposażone w zaawansowane systemy filtracji. Sprzęt ten pozwoli cieszyć się czystym powietrzem na powierzchni 75 m2!

Czy warto kupić urządzenie wyposażone w nawilżacz?

Czy opłaca się inwestować w oczyszczacz wyposażony jednocześnie w tryb auto nawilżania powietrza? Wiele osób obawia się, że urządzenie “2 w 1” będzie miało gorszą wydajność nawilżania lub oczyszczania. W przypadku takich modeli jak Sharp UA-HG30E-B nie trzeba się tego obawiać. Zarówno kilkustopniowa filtracja powietrza (filtr wstępny, filtr węglowy, filtr HEPA), jak i wydajność  funkcji nawilżania działają na wysokim poziomie. 

Gdzie kupić oczyszczacze powietrza SHARP?

Nowoczesne rozwiązania w modelach SHARP oraz doskonałą technologia plasmacluster sprawiły, że myślisz o zakupie nowego oczyszczacza powietrza? Zastanawiasz się, gdzie najlepiej kupić jonizator-oczyszczacz SHARP?

Najszerszy wybór modeli oraz najlepsze ceny znaleźć można w internecie. Oficjalnym polskim dystrybutorem marki SHARP jest sklep internetowy Dom Bez Wirusów, którego oferta produktów tej cenionej marki jest dostępna pod adresem: https://dombezwirusow.pl/pl/20-oczyszczacze-sharp. Sklepy oferuje szeroki wybór nowoczesnych sprzętów domowych w atrakcyjnych cenach.

Art. sponsorowany

Rozdomowiona Joanna Brzykcy

Asia Brzykcy

Z wykształcenia dziennikarka, na co dzień redaktorka i specjalistka od content marketingu. Dom to moje główne centrum dowodzenia. To tu pracuję, piszę, gotuję i tworzę obrazy z chrobotka reniferowego. Spełniam też kreatywne aranżacyjne pomysły. Wciąż szukam sposobów na to, jak efektywniej zaplanować przestrzeń i zorganizować życie domowe. Dom to też moja przytulna oaza bezpieczeństwa, w której lubię z kubkiem kawy obejrzeć dobry serial oraz karmić moich bliskich. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian, uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie, obserwując mieszkańców i zbierając inspiracje wnętrzarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pssst! Jeszcze więcej przepisów, pomysłów na dania oraz ich urozmaicenia znajdziesz w e-booku „Dobre, bo domowe”. Sprawdź!