Jak zabezpieczyć mieszkanie przed kradzieżą?

Jak zabezpieczyć mieszkanie przed kradzieżą?

Statystyki udostępniane przez policję odnośnie włamań z kradzieżą do domów i mieszkań są niepokojące. Okazuje się, że pojawiają się nawet raz na kilka minut! W samym miesiącu grudniu zeszłego roku policja miała prawie 5 tysięcy zgłoszeń. Właśnie dlatego, w dzisiejszym wpisie pokażę Ci, jak możesz zabezpieczyć swoje mieszkanie oraz dom przed kradzieżą lub włamaniem. Rozpocznij od prostych kroków!

O czym pamiętać przed wyjazdem na wakacje?

O czym pamiętać przed wyjazdem na wakacje?

Jeśli przed Tobą wymarzony i długo wyczekiwany urlop, trudno pewnie się skupić na tym co jeszcze jest do zrobienia. Perspektywa błogiego lenistwa może nieco przyćmić małe, jednak istotne sprawy, które trzeba załatwić w domu jeszcze przed wypoczynkiem. O czym pamiętać przed wyjazdem na wakacje? Jak przygotować do tego dom? Poznaj krótki poradnik, który pozwoli Ci pamiętać o wszystkim.

Oglądanie mieszkania okiem kobiety – na co zwrócić uwagę?

Oglądanie mieszkania okiem kobiety – na co zwrócić uwagę?

Przyszedł czas selekcjonowania ogłoszeń w poszukiwaniu tego jedynego mieszkania, które docelowo ma być inwestycją na wiele, wiele długich lat… kredytu. Rynek nieruchomości jest przeogromny, trudno znaleźć coś, co w 100% spełni nasze oczekiwania. Dlatego dziś podzielę się tym, czym warto kierować się podczas oglądania mieszkania, bo to przecież nie tylko piękny kolor ścian. Oj, nie…

Czas decyzji o przeprowadzce – jakie mamy opcje?

Jeszcze w tym roku planujemy z narzeczonym przeprowadzić się do własnych czterech ścian. Powiem szczerze, będzie to dla mnie najbardziej ekscytujący i przerażający jednocześnie czas. Wszystko ma być tak jak chcemy, przynajmniej w takim stopniu, w jakim pozwalają nasze możliwości. Wynajem mieszkania, kupno, a może projekt domku? Robić po swojemu czy przyjąć cztery kąty po poprzednikach?

Scroll to top