Zamów kwiaty z dostawą do domu

Świeże kwiaty to jeden z tych upominków, które po prostu sprawiają bardzo dużo radości. Najczęściej wiązanki wybieramy na urodziny/imieniny oraz różnego rodzaju święta. Panowie natomiast doskonale wiedzą, że partnerka ucieszy się nawet z niewielkiego bukietu przyniesionego bez okazji. To najlepszy sposób na to, by powiedzieć: Kocham Cię czy jesteś dla mnie ważna. I jeśli nie ma cię blisko, a chcesz zrobić niespodziankę, wyślij kwiaty z najlepszej kwiaciarni.

Świeże kwiaty – najlepszy prezent także bez okazji

Bez problemu z każdego miejsca można online zamówić kwiaty z dostawą do domu np. pod adresem https://www.euroflorist.pl. Ta opcja cieszy się coraz większym powodzeniem. Poza tym nie trzeba szukać kwiaciarni, by wybierać bukiety kwiatów z całej palety opcji, a gęsta sieć punktów sprawia, że przesyłka zostanie dostarczona o konkretnej godzinie i z pewnością sprawi ogromną radość. Kompozycje z żywych kwiatów to wyjątkowy prezent na dzień babci oraz mamy, rocznicę, walentynki i mnóstwo innych okazji, których w kalendarzu jest bardzo dużo. Korzystanie z kwiaciarni internetowej jest intuicyjne, szybkie i wygodne. I jeśli nie możesz przyjść z bukietem, zamów go online. To może być też pomysł na to, by kogoś zaskoczyć. Kwiatowa przesyłka wywoła z pewnością wiele pytań.

Jak działa dostawa kwiatów pod wskazany adres?

Dostawa kwiatów z najlepszych punktów, które współpracują ze sobą w ramach sieci, to także gwarancja jakości. Bukiety są w pewien sposób standaryzowane, dlatego można mieć pewność, że zostanie dostarczona dokładnie ta kompozycja, którą zamówiliśmy online. To doskonały pomysł, gdy chcemy uczcić szczególny dzień, rocznicę, wyjątkowe wydarzenie w czyimś życiu. Kwiaty nie wychodzą z mody i zawsze sprawiają radość. A teraz można także na odległość wybrać interesujący zestaw, który ucieszy. Kwiaty online zamawia się bardzo prosto. Wystarczy na stronie wybrać gotową propozycję lub też skomponować własną.

Źródło: Euroflorist

Dokładne opisy zawierają informacje o tym, ile jest kwiatów w bukiecie oraz jaki jest ich rodzaj. Na stronie znajdują się także tematyczne podpowiedzi, które ułatwiają znalezienie propozycji na daną okazję, choć oczywiście klient ma bardzo dużą dowolność w temacie. Może też zamówić bukiet z konkretną ilością kwiatów, co jest doskonałym pomysłem na rocznicę czy urodziny, a kwiatowa dostawa zostanie zrealizowana co do wskazanej godziny. Za zlecenie płaci się online, a klient ma bardzo duży wpływ na sam bukiet, napis na bileciku, oprawę. Kwiaciarnia internetowa jest więc opcją szytą na miarę.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zamówienie i odebranie osobiście kwiatów, nie ma mozliwości bo np. mieszka w innym mieście to skorzystanie z usług kwiaciarni internetowej jest jak najbardziej na miejscu.

Czy zamawianie kwiatów przez internet jest bezpieczne?

Kwiaty zamawiamy najczęściej przez zweryfikowane firmy, posiadające certyfikat SSL oraz firmy które możecie zweryfikować w internecie. Płatności odbywają się w znaczącej większości poprzez popularne bramki płatności, czyli nie ma możliwości przesłania pieniędzy na konto, które nie zostało uprzednio zweryfykowane. Jeśli jednak macie nadal jakieś wątpliwości to poczytajcie opinie w internecie.

Art. sponsorowany

Rozdomowiona Joanna Brzykcy

Asia Brzykcy

Z wykształcenia dziennikarka, na co dzień redaktorka i specjalistka od content marketingu. Dom to moje główne centrum dowodzenia. To tu pracuję, piszę, gotuję i tworzę obrazy z chrobotka reniferowego. Spełniam też kreatywne aranżacyjne pomysły. Wciąż szukam sposobów na to, jak efektywniej zaplanować przestrzeń i zorganizować życie domowe. Dom to też moja przytulna oaza bezpieczeństwa, w której lubię z kubkiem kawy obejrzeć dobry serial oraz karmić moich bliskich. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian, uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie, obserwując mieszkańców i zbierając inspiracje wnętrzarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pssst! Jeszcze więcej przepisów, pomysłów na dania oraz ich urozmaicenia znajdziesz w e-booku „Dobre, bo domowe”. Sprawdź!