Zaczynamy przygotowania do świąt – lista zadań do wydruku

Zaczynamy przygotowania do świąt - świąteczna lista zadań do wydruku

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia czas zacząć! Jeśli chodzi o planowanie – jestem zwolenniczką zasady im szybciej tym lepiej. Przyda się do tego przedświąteczna lista zadań do wydruku, a właściwie checklista, która pomoże Tobie w odznaczaniu rzeczy zrobionych i do zrobienia w ciągu najbliższych tygodni. Bez nerwów. Bez presji. Sprawdź!

Przygotowania do świąt w stresie? Nie ma mowy!

Przygotowania do świąt wiążą się z pewnego rodzaju stresem, presją i obciążeniem. A przecież mamy mało czasu, pracujemy, do tego codzienne obowiązki domowe, dlatego nie mamy kiedy się za nie zabrać i odkładamy wszystko na ostatnią chwilę. Ale… jeśli dobrze się zorganizujesz, przedświąteczny czas sprawi Tobie wiele radości!

Świąteczna lista zadań do wydruku przyda się w każdym domu. Jest przygotowana w taki sposób, aby każdy się w niej odnalazł. Plan przygotowania do świąt nie jest podzielony na konkretne tygodnie czy dni – dostosuj go do siebie, przecież każdy z nas ma zupełnie inny plan dnia.

Lista świątecznych zadań do wydruku

Lista świątecznych zadań obejmuje początkowe ustalenia, czyli gdzie się wybieramy i jaki mamy budżet na ten rok. Następnie podzieliłam przedświąteczną listę zadań na kuchnię, czyli wszystkie niezbędne rzeczy, które musimy zrobić zanim weźmiemy się za świąteczne gotowanie, dom – tutaj głównie chodzi o świąteczne dekoracje. Przyznajcie się, komu zdarzyło się przy ubieraniu choinki zauważyć, że lampki nie działają? Zostawmy takie niespodzianki. Na liście znalazły się także przygotowania i zakupy prezentowe. Tutaj zdecydowanie lepiej wybrać wcześniejsze planowanie. Planujesz zakupy przez internet? Zrób to szybciej i miej pewność, że paczka dojdzie na czas. W razie problemów, masz czas, żeby ją zwrócić.

Przedświąteczna lista zadań do druku

Lista zadań na święta jest w formacie A4, do pobrania poniżej. Najlepiej ustawić w drukarce najwyższą jakość wydruku i przywiesić plan na lodówkę, szafkę albo tablicę. Powodzenia! :)

POBIERZ LISTĘ DO WYDRUKU

Podoba Ci się? Udostępnij dalej!

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Piszę odkąd pamiętam. Na co dzień prowadzę firmę, w której zajmuję się treściami marketingowymi. Uwielbiam spędzać czas w domu, z kubkiem kawy i ulubionym serialem. Zamieszkałam sama w wieku 18 lat i od tamtego momentu wypracowałam sobie wiele nawyków, które pozwalają na proste i przyjemne prowadzenie domu. I dlatego powstała Rozdomowiona! W ramach relaksu zajmuję się też rękodziełem - tworzę obrazy z mchu, które możesz zobaczyć w moim sklepie.

 1. Pasjonatka Życia
  2017-11-22

  Bardzo dobry pomysł, właśnie czegoś takiego potrzebowałam :) Jesteś moją inspiracją, na podstawie Twojego pomysłu stworzę swoją osobistą listę, którą będę śledzić każdego dnia.

  Odpowiedz
  1. Asia Megger
   2017-11-22

   Cieszę się! Ja to wypróbowałam w zeszłym roku i naprawdę warto :)

   Odpowiedz
 2. Shauni
  2017-11-23

  Bardzo fajny pomysł z tą lista, że też za dzieciaka na to nie wpadłam. Aktualnie świąt nie mam aż na tyle by listę robić, ale na pewno zdecydowanie ułatwia to przygotowania. :)

  Odpowiedz
 3. Ja już gdzies w połowie listopada myślę o świętach. Lubię sobie wcześniej wszystko zaplanować aby na koniec nie latać po domu i sklepach z obłędem w oczach :)

  Odpowiedz
  1. Rozdomowiona
   2017-11-23

   No i takie podejście lubię! :)

   Odpowiedz
 4. Kasia
  2017-11-23

  Super! bardzo fajny pomysł i mega przydatny. Żeby nie popaść w przedświąteczną gorączkę warto wszystko dokładnie zaplanować ;)

  Odpowiedz
  1. Rozdomowiona
   2017-11-23

   Dokładnie tak, lepiej zrobić to wcześnie :)

   Odpowiedz
 5. Magda M. blog
  2017-11-24

  O, ja wczoraj zrobiłam planer sprzątania na święta :)

  Odpowiedz
 6. Pleciemy Głupoty
  2017-12-04

  Fantastyczny pomysł z taką listą! :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top