Zaczynamy przygotowania do świąt – lista zadań do wydruku

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia czas zacząć! Jeśli chodzi o planowanie – jestem zwolenniczką zasady im szybciej tym lepiej. Przyda się do tego przedświąteczna lista zadań do wydruku, a właściwie checklista, która pomoże Tobie w odznaczaniu rzeczy zrobionych i do zrobienia w ciągu najbliższych tygodni. Bez nerwów. Bez presji. Sprawdź!

Przygotowania do świąt w stresie? Nie ma mowy!

Przygotowania do świąt wiążą się z pewnego rodzaju stresem, presją i obciążeniem. A przecież mamy mało czasu, pracujemy, do tego codzienne obowiązki domowe, dlatego nie mamy kiedy się za nie zabrać i odkładamy wszystko na ostatnią chwilę. Ale… jeśli dobrze się zorganizujesz, przedświąteczny czas sprawi Tobie wiele radości!

Świąteczna lista zadań do wydruku przyda się w każdym domu. Jest przygotowana w taki sposób, aby każdy się w niej odnalazł. Plan przygotowania do świąt nie jest podzielony na konkretne tygodnie czy dni – dostosuj go do siebie, przecież każdy z nas ma zupełnie inny plan dnia.

Lista świątecznych zadań do wydruku

Lista świątecznych zadań obejmuje początkowe ustalenia, czyli gdzie się wybieramy i jaki mamy budżet na ten rok. Następnie podzieliłam przedświąteczną listę zadań na kuchnię, czyli wszystkie niezbędne rzeczy, które musimy zrobić zanim weźmiemy się za świąteczne gotowanie, dom – tutaj głównie chodzi o świąteczne dekoracje. Przyznajcie się, komu zdarzyło się przy ubieraniu choinki zauważyć, że lampki nie działają? Zostawmy takie niespodzianki. Na liście znalazły się także przygotowania i zakupy prezentowe. Tutaj zdecydowanie lepiej wybrać wcześniejsze planowanie. Planujesz zakupy przez internet? Zrób to szybciej i miej pewność, że paczka dojdzie na czas. W razie problemów, masz czas, żeby ją zwrócić.

Przedświąteczna lista zadań do druku

Lista zadań na święta jest w formacie A4, do pobrania poniżej. Najlepiej ustawić w drukarce najwyższą jakość wydruku i przywiesić plan na lodówkę, szafkę albo tablicę. Powodzenia! :)

POBIERZ LISTĘ DO WYDRUKU

Podoba Ci się? Udostępnij dalej!

Rozdomowiona Joanna Brzykcy

Asia Brzykcy

Z wykształcenia dziennikarka, na co dzień redaktorka i specjalistka od content marketingu. Dom to moje główne centrum dowodzenia. To tu pracuję, piszę, gotuję i tworzę obrazy z chrobotka reniferowego. Spełniam też kreatywne aranżacyjne pomysły. Wciąż szukam sposobów na to, jak efektywniej zaplanować przestrzeń i zorganizować życie domowe. Dom to też moja przytulna oaza bezpieczeństwa, w której lubię z kubkiem kawy obejrzeć dobry serial oraz karmić moich bliskich. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian, uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie, obserwując mieszkańców i zbierając inspiracje wnętrzarskie.

9 odpowiedzi

  1. Bardzo dobry pomysł, właśnie czegoś takiego potrzebowałam :) Jesteś moją inspiracją, na podstawie Twojego pomysłu stworzę swoją osobistą listę, którą będę śledzić każdego dnia.

  2. Bardzo fajny pomysł z tą lista, że też za dzieciaka na to nie wpadłam. Aktualnie świąt nie mam aż na tyle by listę robić, ale na pewno zdecydowanie ułatwia to przygotowania. :)

  3. Super! bardzo fajny pomysł i mega przydatny. Żeby nie popaść w przedświąteczną gorączkę warto wszystko dokładnie zaplanować ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pssst! Jeszcze więcej przepisów, pomysłów na dania oraz ich urozmaicenia znajdziesz w e-booku „Dobre, bo domowe”. Sprawdź!