Profesjonalne odświeżacze powietrza, które odmienią Twój lokal

oczyszczacz powietrza

Zapach w pomieszczeniach, w których przebywamy jest niezwykle istotny i ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Nie zawsze przywiązujemy do tego wagę, a zapachy nie tylko potrafią poprawić nam nastrój, ale nawet pomóc zbudować atmosferę sprzyjającą sfinalizowaniu transakcji. To, jak pachnie nasze miejsce, czy robi przyjemne wrażenie po wejściu, czy zapach ten kojarzy się z czystością ma oczywiście przełożenie na to, jak odbierają nas inni. Bez względu zatem na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz. Każdy obiekt powinien być czysty, zadbany i otoczony zapachem, który pasuje do wnętrza i jego charakteru.

Jak utrzymać ładny zapach?

Estetyka pomieszczeń wymaga oczywiście regularnego sprzątania i utrzymywania porządku. Czym większy obiekt, którym zarządzamy, tym oczywiście trudniejsze to jest zadanie. Poprzeczka podnosi się jeszcze wyżej w przypadku lokali serwujących jedzenie, gdzie dochodzi do tego gotowanie, przygotowywanie jedzenia, zmywanie plus oczywiście utrzymanie w czystości toalet. Ładny zapach w każdym pomieszczeniu?

Może się to wydawać niemożliwe, ale wcale nie jest takie trudne do wykonania. Profesjonalne odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachu z hurtowni online higiena24.com ułatwią Ci zadbanie o każdy lokal. Zapach unoszący się w restauracji to wypadkowa wielu czynników, odpowiedniego zadbania o wyciągi, regularnego sprzątania i wietrzenia. Odświeżacz powietrza do pokoju zapewni delikatny, ale piękny zapach w salach przeznaczonych dla klientów.

Powiew świeżości – jak wybrać zapach do swojego lokalu?

Profesjonalne odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachu odgrywają bardzo ważną rolę w codziennym dbaniu o wygląd i charakter naszych lokali. Są one idealnym uzupełnieniem prac porządkowych i pięknie podkreślą wyjątkowość naszego lokalu. Nieco inne zapachy dobierzemy do biura, nieco inne do restauracji. W pomieszczeniach administracyjnych sprawdzi się odświeżacz powietrza do pokoju w formie włączanej do prądu lub odświeżacz w spray używany przez serwis sprzątający przy pracach porządkowych.

Ogromny wybór tego typu produktów w hurtowni środków czystości higiena24.com ułatwi Ci dopasowanie zapachu do potrzeb danego pomieszczenia. Jeśli nie musimy pozbywać się uciążliwych zapachów, wystarczy delikatny produkt, który podkreśli elegancję danego miejsca i sprawi, że będzie się w nim po prostu miło przebywać.

Odświeżacz powietrza do pokoju, który warto posiadać

W niektórych pomieszczeniach zadanie do wykonania jest jednak nieco bardziej skomplikowane. Nieprzyjemne zapachy w dymu papierosowego czy gotowania potrafią uprzykrzyć nam życie. Niewielkiej wielkości urządzenia, które są zazwyczaj niewidoczne potrafią zupełnie odmienić charakter pomieszczenia i samopoczucie przebywających w nim osób. Odpowiednio dobrane neutralizatory pomogą Ci pozbyć się przykrych i uciążliwych zapachów, i stworzą bazę dla odświeżacza.

Dobrze dopasowany odświeżacz powietrza do pokoju idealnie uzupełni wystrój i będzie niewidocznym zwieńczeniem całości. Na rynku obecnych jest wiele rozwiązań, możesz postawić na klasyczny aerozol, odświeżacz włączany do kontaktu, patyczki lub świece zapachowe.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem Higiena24.

Źródło zdjęć: Freepik

Spodobało się? Podziel się z innymi:
  
  
    
Dom to moje główne centrum dowodzenia! Tutaj pracuję w content marketingu, tworzę obrazy z chrobotka reniferowego, gotuję, oglądam seriale oraz spełniam kreatywne aranżacyjne pomysły. Kiedy już wyjdę ze swoich czterech ścian uwielbiam zwiedzać duże europejskie miasta. Najchętniej jedząc lokalne jedzenie i obserwując mieszkańców. Skąd pomysł na Rozdomowioną? Gdy miałam 18 lat zamieszkałam sama i od tamtej pory wyrobiłam sobie wiele organizacyjnych nawyków. Mam nadzieję, że je wykorzystasz, aby przyjemniej i sprawniej dbać o dom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top